EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Eliminacje Ligi Mistrzów: Rosenborg BK-Dinamo Zagrzeb już od 1036 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Tym razem propozycja wyjazdu dla zdecydowanych i nie bojących się wydać pieniędzy na spontaniczny futbol na najwyższym poziomie. W fazie play off eliminacji do Ligi Mistrzów naprzeciw siebie staną Rosenborg  i Dinamo Zagrzeb. Proponujemy więc rewanżowe starcie w Norwegii, które jest też znakomitą szansą do oglądania reprezentanta Polski – Damiana Kądziora. Mecz zaplanowano na 27.08, godzinę 21:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 1036 zł.

Przelot

Proponujemy wylot do Norwegii w dzień spotkania 27.08, bezpośrednio do Trondheim dostaniemy się wówczas z Gdańska za 206 zł* (cena regularna 229 zł) REZERWUJ====> oraz z Krakowa za 630 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne w oficjalnej otwartej sprzedaży klubowej. Zakupić je można za pomocą serwisu ticketmaster, na który odnośnik przenosi nas bezpośrednio ze strony Rosenborga. Do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja, a za najtańsze bilety zapłacimy już od 250 NOK (ok. 108 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do kraju proponujemy w dwóch opcja, pierwsza to przelot dwa dni po meczu 29.08, bezpośrednim połączeniem do Gdańska za 256 zł* (cena regularna 299 zł) REZERWUJ====>

Istnieje możliwość przelotu również dzień po meczu 28.08, w takim przypadku podróż dotyczy lotu z Trondheim do Krakowa przez Oslo za 456 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Na pobyt na dwie noce proponujemy obiekt P-Hotels Brattora, w którym dla dwóch osób zapłacimy 931 zł (233 zł/os/noc).

W przypadku lotu i podróży na jedną noc zalecamy obiekt Best Western Chesterfield Hotel za 546 zł (273 zł/os/noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 21:00 na stadionie Lerkendal Stadion w Trondheim.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !