EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Eliminacje EURO 2020: Włochy-Bośnia i Hercegowina już od 1154 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy na kolejny wyjazd w ramach eliminacji Euro 2020. W Turynie, wielcy nieobecni zeszłorocznego mundialu Włosi zmierzą się z Bośnią i Hercegowiną. Obie ekipy rozpoczęły dobrze bieżące kwalifikacje. W tabeli grupy J czterokrotni mistrzowie świata wyprzedzają graczy z Bałkanów o dwa oczka. Mecz odbędzie się 11 czerwca o godzinie 20.45 na Allianz Stadium w Turynie. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 1154 zł!

Przelot

Wylot do Włoch planujemy na 10 czerwca. Do Pizy dolecimy z Krakowa za 152 zł REZERWUJ====> oraz Gdańska za 211 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Do kraju wracamy z Turynu 12 czerwca. Za lot do Warszawy Modlin (z przesiadką w Brukseli Charleroi bądź Londyn Stansted) zapłacimy od 188 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z Pizy do Turynu dojedziemy Flixbusem. Za przejazd w dniu 11 czerwca zapłacimy od 38 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Doradzamy skorzystanie z rynku wtórnego. Ceny jednostkowe za bilet rozpoczynają się od 133 EUR (ok. 572 zł) REZERWUJ====>.

   

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg 

Ze względu na połączenia proponujemy spędzenie jednej doby w Pizie, natomiast noc z 11 na 12 czerwca w Turynie. Pierwszym obiektem, który polecamy jest oddalony kilometr od lotniska w Pizie Antique Rooms Pisa. Koszt noclegu dla jednej i dwóch osób wynosi kolejno 173 zł* oraz 246 zł* (123 zł os./noc).

*w cenie zawarto już koszt podatku miejskiego

Turyńską ofertą będzie pobyt w Pacific Hotel Airport. Za nocleg w terminie 11-12 czerwca zapłacimy 154 zł za pokój jednoosobowy oraz 210 zł za pokój dwuosobowy (105 zł os./noc). W cenę wliczono śniadanie.

Dla kibiców, którzy wolą przebywać w jednym miejscu proponujemy usytuowany 3,5 kilometra od Allianz Stadium Open011. Za dwudniowy pobyt ze śniadaniem w terminie 10-12 czerwca zapłacimy 320 zł* za jedną oraz 407 zł* za dwie osoby (203,5 zł os./noc).

*w cenie zawarto już koszt podatku miejskiego

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie. REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz Włochy – Bośnia i Hercegowina rozpocznie się 11 czerwca o godzinie 20.45 na Allianz Stadium w Turynie.

Znalezione obrazy dla zapytania allianz stadium

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !