EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Coupe de la Ligue: Finale 2020 już od 487 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Pomimo, że na początku stycznia do gry rusza faza ćwierćfinałowa Coupe de la Ligue ruszyła sprzedaż biletów na wielki finał. Nie znając drużyn, które tam zagrają można zarezerwować wejściówki na z pewnością ciekawe spotkanie w ramach “Złotego Pucharu”. Tym bardziej warto skorzystać z okazji, by po raz ostatni obejrzeć najważniejszy mecz tego pucharu. LFP od sezonu 2020/2021 zawiesza bowiem te rozgrywki na czas nieokreślony. Mecz finałowy zaplanowano na 04.04, godzinę 21:05 na Stade de France. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 487 zł.

Przelot

Proponujemy przelot do stolicy Francji w dniu spotkania 04.04, bezpośrednimi połączeniami do portu Paryż Beauvais dostaniemy się wówczas z Krakowa za 95 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin za 142 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfery lotniskowe

Z lotniska Beauvais do Paryża możemy dostać się przewozami autobusowymi polskich przewoźników już od 13€ (ok. 55 zł)  w jedną stronę http://www.busparis.pl/ . Skorzystać możemy także z linii oferowanych przez lotnisko, tam przejazd w obie strony wyceniany jest na 29€ (ok. 123 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki na mecz znajdują się na stronie stworzonej specjalnie przez LFP. Najtańsze, które są obecnie dostępne kosztują 40 EUR (173 zł). Do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja, a opłacone bilety otrzymamy drogą mailową. REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do kraju proponujemy dzień po rozegranym meczu 05.04, z portu Paryż Beauvais można podróżować wówczas do Wrocławia za 142 zł REZERWUJ====> oraz do Poznania za 243 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Oferujemy dwie opcje noclegowe na pobyt w Paryżu, oba obiekty znajdują się nieopodal Stade de France. Pierwsza, tańsza z nich to ibis budget Paris Gennevilliers za 176 zł (88 zł/os/doba). Inna opcja, bliżej obiektu to B&B Hotel Paris Saint-Denis Pleyel za 273 zł (137 zł/os/doba).

 

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Spotkanie odbędzie się 04 kwietnia 2020 o godzinie 21:05 na Stade France w Saint-Denis (obok Paryża).

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !