EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Coppa Italia: Juventus FC-Udinese Calcio już od 594 zł! (przelot+bilet na mecz+dwa noclegi)

Od 1/8 finału do gry o Puchar Włoch wkracza najbardziej utytułowany zespół w historii tych rozgrywek z trzynastoma zdobytymi trofeami na koncie. Stara Dama po czterech zwycięstwach z rzędu w Coppa Italia w latach 2015-2018 w mijającym 2019 roku musiała zejść z najwyższego stopnia podium i ustąpić miejsca na nim zespołowi Lazio. Zatem oczywistym jest, że jednym z celów wyznaczonych na ten sezon przez Maurizio Sarriego swoim podopiecznym jest odzyskanie krajowego pucharu. Pierwszą przeszkodą Bianconerich na drodze do tego celu będzie drużyna Udinese, która odniosła wczoraj cenne zwycięstwo nad Cagliari i oddaliła się od strefy spadkowej. Faworyt tego pojedynku może być tylko jeden i przed spotkaniem możemy spekulować raczej nad rozmiarami zwycięstwa Juve niż nad ewentualnym sprawieniem sensacji przez gości. Mecz pomiędzy tymi zespołami zaplanowano na 15 stycznia o godzinie 20.45 na Allianz Stadium w Turynie. Za przelot, bilet na mecz oraz dwa noclegi zapłacimy już od 594 zł!

Przelot

Dzień przed meczem (tj. wtorek 14 stycznia) wylatujemy na lotnisko w Bergamo z Poznania za 39 zł REZERWUJ====>, Katowic 79 zł* (cena regularna 119 zł) REZERWUJ====> lub Warszawy za 89 zł REZERWUJ====>.

Wracamy dzień po meczu (tj. czwartek 16 stycznia) również z lotniska w Bergamo do Warszawy za 45 zł* (cena regularna 65 zł) REZERWUJ====> lub Krakowa za 103 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Z lotniska w Bergamo do Turynu dotrzemy Flixbusem, a za przejazd w dwie strony zapłacimy od 160 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Bilety możemy zakupić poprzez portal ticketone.it, który jest oficjalnym dystrybutorem biletów na mecze Starej Damy. Po założeniu konta na tej stronie najtańsze wejściówki wraz z opłatą serwisową zarezerwujemy już od 21.50 Euro (ok. 97 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Ze względu na dwudniowy pobyt w Turynie proponujemy obiekty noclegowe usytuowane jak najbliżej centrum miasta. Pierwszym z nich jest Hotel Italia, w którym za pobyt ze śniadaniami w dniach 14-16 stycznia zapłacimy 465 zł za jedną, bądź dwie osoby. Drugi to Hotel Astoria Torino Porta Nuova, a pobyt w nim we wspomnianym terminie to koszt 509 zł za osobę lub 567 zł za dwie osoby. W nim także w cenę noclegu wliczono śniadania.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz Juventus FC – Udinese Calcio rozpocznie się w środę 15 stycznia o godzinie 20.45 na Allianz Stadium w Turynie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !