EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Championship: Luton Town-Reading FC już od 494 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Tylko jedna porażka w ostatnich pięciu meczach pozwoliła ekipie Luton Town odbić się od ligowego dna Championship. Strata do bezpiecznej pozycji zajmowanej przez Hull City jest jednak wciąż spora i zespół Graeme’a Jonesa nie może zadowalać się lekką poprawą sytuacji; tym bardziej, że za plecami czyha jeszcze Barnsley. Ekipa Reading jest natomiast, po raz wtóry sporym rozczarowaniem dla swoich fanów. Plany powroty Madejski Stadium do Premier League szybko ulatują w powietrze, a odbija się regularnie w środku tabeli. Mecz Luton-Reading zaplanowano na 04.04, godzinę 15:00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 494 zł.

Przelot

Do portu Londyn Luton dostaniemy się w dniu rozgrywania spotkania 04.04. Bezpośrednimi, porannymi lotami możemy podróżować z Krakowa za 39 zł* (cena regularna 59 zł) REZERWUJ====> oraz z Gdańska za 49 zł* (cena regularna 65 zł) REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Luton Town, do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja. Najtańsze z biletów to koszt 25 GBP (ok. 125 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Do kraju wrócimy dzień po spotkaniu 05.04, z lotniska Londyn Luton przelotami do Gdańska za 196 zł* (cena regularna 299 zł) REZERWUJ====> lub Katowic za 256 zł* (cena regularna 284 zł) REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Oferujemy pobyt na jedną dobę w dwóch obiektach nieopodal stadionu Luton Town. Tańszym obiektem będzie w tym przypadku OYO London Luton za 147 zł (74 zł/os/doba). Drugą opcją będzie natomiast pobyt w 140 Midland Road w cenie 173 zł (87 zł/os/doba).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 4 kwietnia, o godzinie 15:00 czasu lokalnego na Kenilworth Road w Luton.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !