EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Championship: Fulham FC-Wigan Athletic już od 395 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Propozycja dla koneserów prawdziwej brytyjskiej piłki, tym razem na poziomie Championship. Rywalizacja spadkowicza z Premier League – Fulham z walczącym od kilku lat o życie Wigan Athletic. Mecz zaplanowano na 27.09, godzinę 19:45 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 395 zł.

Przelot/powrót

Przelot na to spotkanie proponujemy od razu w formie lotu w obie strony w dniach 27-28.09. Bezpośrednimi połączeniami z portem Londyn Luton wybierzemy się wówczas z Gdańska za 162 zł* (cena regularna 245 zł) REZERWUJ====>, z Warszawy za 182 zł* (cena regularna 265 zł) REZERWUJ====> oraz z Katowic za 382 zł* (cena regularna 428 zł) REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfery lotniskowe

Dojazd z/do lotniska oferuje kilku krajowych przewoźników autobusowych, m.in. National Express i Easybus. Rezerwacja biletów dostępna jest online. Za transport w obie strony zapłacimy już od 10£ (ok. 49zł).

Bilet na mecz

Bilety na spotkanie dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu, do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja. Za najtańsze z nich zapłacimy od 26,25 GBP (ok. 125 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w dwóch obiektach nieopodal stadionu Fulham: Wimbledon tennis apartment za 120 zł (60 zł/os/noc) oraz w Lavender Hill za 241 zł (121 zł/os/noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 27 września o godzinie 19:45 czasu lokalnego na Craven Cottage w Londynie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !