Champions League: FC Porto-AS Roma już od 883 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy do Portugalii na rewanżowe spotkanie FC Porto z AS Romą. Gospodarze spokojnie przewodzą w tabeli Primeira Liga, utrzymując przewagę 6 punktów nad drugą Bragą. Rzymianom natomiast marzy się powtórka z zeszłego sezonu, kiedy to znajdowali się w czwórce najlepszych klubów Europy. Kto spełni swoje aspiracje i podtrzyma oczekiwania kibiców ? To wszystko wyjaśni się 6 marca na Estadio Do Dragao. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godzinie 20.00 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 883 zł!

Lot/Powrót

Do Porto dolecimy bezpośrednio 6 marca z Warszawy Modlin za 204 zł REZERWUJ====>.

Lot powrotny warto zarezerwować na następny dzień. Do Warszawy Modlin (z przesiadką w Londyn Stansted) dotrzemy za 206 zł REZERWUJ====>, Krakowa (z przesiadką w Bazylei) za 260 zł REZERWUJ====> i Warszawy (także z przesiadką w Bazylei) za 270 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Najdogodniejszą opcją przedostania się do Estádio do Dragão będzie skorzystanie z fioletowej linii metra E, który odjeżdża z portu lotniczego w Porto. Kurs w obie strony kosztuje 4 EUR (ok. 17 zł). Więcej informacji znajdziecie TUTAJ====>.

Bilet na mecz

Bilet zakupimy na rynku wtórnym. Ceny rozpoczynają się od 75,64 EUR (ok. 325 zł) REZERWUJ====>.

    

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy Park Hotel Porto Aeroporto, w którym nocleg w dniach 6-7 marca kosztuje 303 zł wraz ze śniadaniem dla jednej oraz 254 zł (127 zł os./noc) za dwie osoby. Innym obiektem godnym uwagi jest Solar Antigo Porto Aeroporto. Tutaj doba hotelowa dla dwóch osób wynosi 262 zł (131 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie

Mecz FC Porto vs AS Roma rozpocznie się 6 marca o godzinie 20.00 czasu lokalnego na Estadio Do Dragao w Porto.

Znalezione obrazy dla zapytania Estadio do Dragao

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !