EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: RB Lipsk-Bayern Monachium już od 911 zł! (transport+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Od pewnego czasu nie pojawiały się w naszym serwisie oferty z boisk naszych zachodnich sąsiadów, więc nadrabiamy zaległości i to z wielkim przytupem. Zapraszamy na starcie dwóch czołowych drużyn ostatnich lat czyli pojedynek RB Lipsk z Bayernem Monachium. Aktualnie z kompletem punktów wyżej w tabeli znajdują się gospodarze. 14 września jednak może to się zmienić. Pierwszy gwizdek na Red Bull Arenie rozlegnie się o godzinie 18.30. Za transport i bilet na mecz zapłacimy już od 911 zł! Nocleg w tej propozycji jest opcjonalny.

Transport

Proponujemy wylot do Berlina w dniu meczu z Gdańska za 100 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 144 zł REZERWUJ====> lub Warszawy za 167 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Dla pozostających w Niemczech na noc polecamy wylot 15 września z Berlina do Warszawy za 253 zł REZERWUJ====>.

Innym rozwiązaniem jest powrót Flixbusem kilka godzin po meczu. Z Lipska dojedziemy do Wrocławia za 76 zł REZERWUJ====>, Warszawy za 116 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 120 zł REZERWUJ====>, Gdańska za 179 zł REZERWUJ====> oraz Poznania za 179 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Ta sama firma przewozowa zapewni nam transport z portu lotniczego w Berlinie do Lipska. Za przejazd w obie strony zapłacimy 110 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są już wyłącznie za pośrednictwem rynku wtórnego. Za zakup jednego/dwóch biletów zapłacimy 152,03 EUR (ok. 685 zł)/365,34 EUR (ok. 1644 zł, 822 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla kibiców, którzy zdecydują się na opcję z noclegiem oferujemy zlokalizowany trzy kilometry od Red Bull Areny Dorint Hotel Leipzig. Koszt jednodniowego pobytu dla jednej i dwóch osób wynosi kolejno 388 zł oraz 428 zł (214 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Szlagier 4 kolejki Bundesligi RB Lipsk vs Bayern Monachium odbędzie się 14 września o godzinie 18.30 na Red Bull Arenie w Lipsku.

Znalezione obrazy dla zapytania red bull arena leipzig

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !