EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Hertha BSC-1. FC Köln już od 215 zł! (transport+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Rutynowe propozycje na naszej stronie, czyli wyjazdy na mecze Herthy do Berlina od rundy wiosennej przyciągać będą nie tylko niską ceną, ale także obecnością Krzysztofa Piątka w składzie gospodarzy. Zaczynamy od najbliższego ligowego meczu Die Alte Dame, w którym gośćmi będą piłkarze z Kolonii. Obie drużyny zgromadziły na swoim koncie 23 punkty, ale w zdecydowanie lepszej dyspozycji są popularne “Kozły”. FC Köln wygrało aż cztery z pięciu ostatnich spotkań i wydaje się, że jest na najlepszej drodze do zapewnienia sobie ligowego bytu. Z kolei w ekipie z Berlina szwankuje w zasadzie każda formacja, co bezwzględnie wykorzystała jedna z najsłabszych drużyn w tym sezonie – FSV Mainz. Dodatkowym problemem dla włodarzy jest rezygnacja Jurgena Klinsmanna z funkcji pierwszego trenera. Kto zastąpi na tym stanowisku legendarnego napastnika? Czy Krzysztof Piątek w tym meczu otworzy worek z bramkami? Na te i wiele innych pytań poznamy odpowiedź po meczu na Olympiastadion, który odbędzie się w sobotę 22 lutego o godzinie 15.30. Za transport i bilet na mecz zapłacimy już od 215 zł! Nocleg w tej ofercie jest opcjonalny.

Transport

Jak zawsze w przypadku transportu do Berlina w pierwszej kolejności możemy skorzystać z Flixbusa. Za przejazd w dwie strony w dniu meczu (wyjazd w nocy z piątku na sobotę lub w sobotę rano i powrót późnym wieczorem w sobotę) zapłacimy z Poznania 120 zł REZERWUJ====>, Wrocławia 160 zł REZERWUJ====>, Krakowa 180 zł REZERWUJ====> i Warszawy także 180 zł REZERWUJ====>. Oczywiście w zależności od potrzeb i ze względu na sporą liczbę bezpośrednich kursów z Polski do stolicy Niemiec możemy wydłużyć swój pobyt w Berlinie, a także dotrzeć do niego z innych miast, jak np. Szczecin, Gdańsk, czy Katowice. Przykładowe godziny przejazdów z Poznania, Wrocławia, Krakowa i Warszawy zostały zaprezentowane na poniższych grafikach.

  1. Poznań:

2. Wrocław:

3. Kraków:

4. Warszawa:

Alternatywą dla transportu drogowego będzie podróż samolotem do Berlina w terminie 22-23 lutego. Taką możliwość mamy z dwóch polskich miast – za loty z Krakowa zapłacimy 191 zł REZERWUJ====>, a z Warszawy 532 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z lotniska Berlin-Tegel dotrzemy do centrum dzięki komunikacji miejskiej, która za okazaniem biletu na mecz jest bezpłatna na 5 godzin przed meczem i do godziny 22 po meczu. W razie potrzeby za pojedynczy bilet zapłacimy 2,8 EUR (ok. 13 zł), a autobusy kursują średnio co 6 minut. Mapkę lotniska wraz z zaznaczonymi przystankami komunikacji miejskiej można pobrać tutaj.

Bilet na mecz

Wejściówki na to spotkanie dostaniemy za pośrednictwem oficjalnej strony Herthy. Po darmowej rejestracji będziemy mogli zakupić najtańsze bilety, których ceny zaczynają się od 21 Euro (ok. 95 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Tym, którzy zechcą wydłużyć swój pobyt w stolicy Niemiec i zostać na noc w mieście proponujemy dwa obiekty w jego centrum. Pierwszy z nich to Albrechtshof, w którym za pobyt w terminie 22-23 lutego zapłacimy 358 zł za pokój jednoosobowy i 393 zł za dwuosobowy. W podobnych cenach wraz ze śniadaniem nocleg oferuje Hotel Amelie Berlin – koszt za jedną osobę to 322 zł, a za dwie osoby 403 zł.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Hertha z Krzysztofem Piątkiem i nowym menedżerem podejmować będzie 1. FC Köln w sobotę 22 lutego o godzinie 15.30 na Olympiastadion w Berlinie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !