Bundesliga: Hertha Berlin-Schalke 04 już od 299 zł! (transport+bilet na mecz+nocleg)

W dzisiejszych propozycjach wyjazd na mecz Herthy z Schalke. Piłkarze ,,Starej Damy” radzą sobie w obecnym sezonie bardzo dobrze, plasując się w górnej części tabeli. Takiego samego zdania nie można powiedzieć o drużynie Schalke, która ewidentnie zawodzi w tym sezonie. Mecz odbędzie się 25 stycznia o godz. 20:30 na Olympia Stadion w Berlinie. Za transport, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 299 zł!

Przelot

Do Berlina możemy dolecieć z Krakowa w dniu meczu oraz wrócić dzień po meczu za 84 zł REZERWUJ====>

Transport autobusowy

Do Berlina możemy pojechać Flixbusem z Poznania za 40 zł REZERWUJ====> lub ze Szczecina za 30 zł REZERWUJ====>

Powrót planujemy dzień po meczu do Poznania za 40 zł REZERWUJ====> lub do Szczecina za 30 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wyjazdów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z lotniska do centrum miasta dostaniemy się autobusami miejskimi. Bilet w jedną stronę to koszt 3,4€( ok. 15 zł). Bilety możemy zakupić w automatach biletowych w terminalu.

Bilet na mecz

Bilety dostępne są na oficjalnej stronie Herthy Berlin. Za najtańsze wejściówki zapłacimy 23,5€ (ok. 104 zł ze wszystkimi opłatami). Bilet otrzymamy w formie elektronicznej. Należy uprzednio zarejestrować się na stronie. REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy pobyt w Novum Hotel Lichtburg am Kurfürstendamm gdzie za nocleg w pokoju dwuosobowym zapłacimy 270 zł ( 135 zł/os.).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie

Mecz odbędzie się 25 stycznia o godz. 20:30 na Olympiastadion w Berlinie.Znalezione obrazy dla zapytania Olympiastadion w Berlinie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !