EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund już od 859 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Tym razem oferta zza naszej zachodniej granicy dla naprawdę zdecydowanych kibiców. 7 marca o godzinie 18.30 rozpocznie się hit 25 kolejki pomiędzy Borussiami z Mönchengladbach i Dortmundu. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli, a strata punktów w bezpośrednim starciu może pozbawić którąś z drużyn marzeń o zdobyciu mistrzostwa Niemiec. Spotkanie zostanie rozegrane na Borussia-Park, zaś za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 859 zł!

Przelot/Powrót

Podróż do Niemiec planujemy w dniach 7-8 marca. W pierwszej kolejności wylatujemy do Dortmundu, gdzie za podróż w oba kierunki zapłacimy 78 zł* (cena regularna 124 zł) z Katowic REZERWUJ====> oraz 212 zł* (cena regularna 301 zł) z Gdańska REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

8 marca z Dortmundu wrócimy także do Wrocławia za 79 zł* (cena regularna 108 zł) REZERWUJ====> i Krakowa za 132 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Ze stacji Holzwickede Bf, który jest oddalony 1,5 km od portu lotniczego w Dortmundzie do Mönchengladbach dojedziemy pociągiem za 15,70 EUR (ok. 71 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Sugerujemy skorzystanie z rynku wtórnego. Ceny biletów dla jednej/dwóch osób (zajmowanych przez kibiców gości) rozpoczynają się od 143,78 EUR (ok. 648 zł)/258,09 EUR (ok. 1162 zł, 581 zł os./bilet). W przypadku wejściówek na sektory przeznaczone dla fanów gospodarzy kwoty kształtują się od 170,88 EUR (ok. 769 zł)/264,83 EUR (ok. 1192 zł, 596 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla osób preferujących pobyt blisko dortmundzkiego lotniska zalecamy ibis budget Dortmund Airport, który oferuje nocleg w cenie 207 zł za jedną oraz 258 zł za dwie osoby (129 zł os./noc).

Kibice, którzy chcą przebywać blisko serca wydarzeń oferujemy Leonardo Hotel Mönchengladbach. Za pobyt w terminie 7-8 marca w pokoju jedno/dwuosobowym zapłacimy 306 zł/326 zł (163 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Borussia Mönchengladbach podejmie swoją imienniczkę z Dortmundu 7 marca o godzinie 18.30 na stadionie Borussia-Park w Mönchengladbach. 

Znalezione obrazy dla zapytania borussia park

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !