EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Borussia Dortmund-TSG 1899 Hoffenheim już od 1021 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Tym razem propozycja wyjazdu do Dortmundu na ostatnie ligowe spotkanie, które zostanie rozegrane na Signal Iduna Park w bieżącej kampanii Bundesligi. Gospodarze liczą się nadal w walce o krajowy prymat, a starcie z Wieśniakami może być uwerturą do wielkiej fety. Piłkarze z Hoffenheim nie będą raczej mieli powodów do świętowania zwłaszcza jeśli będą notować takie wyniki jak w czterech ostatnich kolejkach. Początek rywalizacji zaplanowano na 16 maja o godzinie 15.30. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1021 zł.

Przelot/Powrót

Podróż do Niemiec planujemy w dniach 16-17 maja. Za lot w obie strony do Dortmundu zapłacimy 137 zł z Katowic REZERWUJ====> oraz 192 zł* (cena regularna 278 zł) z Gdańska REZERWUJ====>.

17 maja z Dortmundu wrócimy także do Wrocławia za 119 zł* (cena regularna 149 zł) REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Do centrum Dortmundu możemy się dostać wyjeżdżając pociągiem ze stacji Holzwickede Bf, który jest oddalony o 1,5 km od portu lotniczego. Za przejazd w obie strony zapłacimy 7,20 EUR (ok. 33 zł). Droższym sposobem jest skorzystanie z firmy przewozowej Airport Express, która zawiezie nas bezpośrednio z lotniska w cenie 9 EUR (ok. 41 zł). Po więcej szczegółów odsyłamy Was TUTAJ====>.

Bilet na mecz

Sugerujemy skorzystanie z rynku wtórnego. Cena pojedynczej wejściówki wynosi 151 EUR (ok. 680 zł), natomiast przy zakupie dwóch biletów z gwarancją miejsc obok siebie kwota wzrasta do 316 EUR (ok. 1422 zł, 711 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy oddalony niecałe dwa kilometry od Signal Iduna Park Tryp Dortmund. Za jednodniowy nocleg zapłacimy 647 zł za jedną oraz 684 zł za dwie osoby (342 zł os./noc).

Kibice, którzy będą wracać do kraju porannym wylotem i preferują nocleg bliżej lotniska oferujemy zlokalizowany 700 metrów od lotniska ibis budget Dortmund Airport. Pobyt w terminie 16-17 maja dla jednej/dwóch osób wynosi 228 zł/279 zł (139,50 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Borussia Dortmund rozegra swój ostatni ligowy mecz na własnym stadionie 16 maja o godzinie 15.30. Rywalem klubu Łukasza Piszczka będzie TSG 1899 Hoffenheim.

Znalezione obrazy dla zapytania sancho haaland

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !