Bundesliga: Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach już od 997 zł (transport+bilet na mecz+nocleg)

W tym roku kibice Bundesligi otrzymają prezent wcześniej. Zapraszamy na hitowe starcie lidera z wiceliderem ligi. 21 grudnia o godzinie 20.30 na Signal Iduna Park Borussia Dortmund podejmie swojego imiennika z Mönchengladbach. Klub Łukasza Piszczka ma siedem punktów przewagi nad swoim rywalem, aczkolwiek Dortmundczycy nie mogą sobie pozwolić na chwilę rozluźnienia. Z drugiej strony podopieczni Dietera Heckinga mogą zmniejszyć stratę do prowadzącego lidera, ale muszą uważać, bo porażka może ich słono kosztować. Za transport, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 997 zł!

Przelot

Do Dortmundu możemy wylecieć w dniu meczu – 21 grudnia. Za bilet z Katowic, Gdańska i Krakowa zapłacimy kolejno 64 zł* (cena regularna 109 zł) REZERWUJ====>, 84 zł* (cena regularna 129 zł) REZERWUJ====> i 133 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Transport powrotny planujemy na 22 grudnia. Do Poznania i Krakowa dojedziemy Flixbusem kolejno od 250 zł REZERWUJ====> i od 265 zł REZERWUJ====>.

Dla preferujących drogę powietrzną proponujemy lot do Gdańska (z przesiadką w Kijowie) za 328 zł* (cena regularna 398 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Z Dortmundu do Polski dotrzemy również lotem bezpośrednim. Do Wrocławia wrócimy za 385 zł* (cena regularna 429 zł) REZERWUJ====>, Katowic za 385 zł* (cena regularna 472 zł) REZERWUJ====> i Olsztyna za 471 zł* (cena regularna 558 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transport lotniskowy

Do centrum Dortmundu dotrzemy komunikacją miejską już od 2,6 EUR (ok. 11 zł). Więcej informacji TUTAJ=====>. 

Bilet na mecz

Aktualnie jedyną możliwością zakupu biletu na to spotkanie jest skorzystanie z rynku wtórnego. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 88,39 EUR (ok. 379 zł) REZERWUJ====>.

    

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy obiekty oddalone 3,5 kilometra od stadionu Signal Iduna Park. Jednym z nich jest Home Hotel, gdzie za jedną osobę w dniach 21-22 grudnia zapłacimy 277 zł. Dla kibiców udających się z osobą towarzyszącą oferujemy Hotel Drei Kronen. Tutaj koszt pobytu dla dwóch osób wynosi 429 zł (214,5 zł os./noc). W przypadku pojedynczego noclegu zapłacimy 386 zł.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Borussia Dortmund – Borussia Borussia Mönchengladbach odbędzie się 21 grudnia o godzinie 20.30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Znalezione obrazy dla zapytania borussia dortmund

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !