EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Bayern Monachium-RB Lipsk już od 905 zł! (transport+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Zapraszamy na kolejny hitowy pojedynek, tym razem za naszą zachodnią granicę. 9 lutego Roberta Lewandowskiego i spółkę czeka ciężki ligowy bój z RB Lipskiem. Obecnie obie ekipy idą łeb w łeb zdobywając do tej pory po 24 punkty i 33 bramki. We wrześniowym spotkaniu padł remis 1:1, a bramki strzelali wspomniany kapitan naszej reprezentacji oraz Forsberg. Czy w rewanżu poznamy zwycięzcę tej prestiżowej rywalizacji? Pierwszy gwizdek na Allianz Arenie rozlegnie się o godzinie 18.00. Za transport i bilet na mecz zapłacimy już od 905 zł! Transport w tej propozycji jest opcjonalny.

Transport

Tańszą opcją jest wyjazd Flixbusem, którym do Monachium wyjedziemy 8 lutego, zaś powrót rezerwujemy na kilka godzin po końcowym gwizdku. Do stolicy Bawarii wraz z powrotem dostaniemy się z Wrocławia od 200 zł REZERWUJ====>, od 256 zł ze Szczecina REZERWUJ====>, od 268 zł z Krakowa REZERWUJ====>, od 270 zł z Poznania REZERWUJ====> oraz od 280 zł z Warszawy REZERWUJ====>.

Możemy również skorzystać z połączenia lotniczego. Za lot do Monachium wraz z powrotem w dniach 9-10 lutego zapłacimy 1028 zł wylatując z Gdańska REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Do centrum Monachium dojedziemy komunikacją miejską. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ====>.

Fani, którzy wysiądą na stacji Monachium Frottmaning dotrą na Allianz Arenę pieszo. Dystans wynosi zaledwie 1,5 kilometra.

Bilet na mecz

Sugerujemy skorzystanie z rynku wtórnego. Przy zakupie jednego biletu cena wynosi 160 EUR (ok. 720 zł), natomiast przy rezerwacji dwóch wejściówek kwota wzrasta do 313 EUR (ok. 1409 zł, 704,5 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla Kibiców, którzy zamierzają pozostać w Monachium na noc polecamy Rilano 24/7 Hotel München, w którym koszt noclegu dla jednej i dwóch osób wynosi kolejno 267 zł oraz 297 zł (148,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Hit Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium a RB Lipskiem odbędzie się 9 lutego o godzinie 18.00 na Allianz Arenie.

Znalezione obrazy dla zapytania allianz arena

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !