EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Bayern Monachium-Borussia Dortmund już od 1983 zł! (transport+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Niemieckie Der Klassiker to mecz, który spycha pozostałe spotkania na dalszy plan. W tym sezonie nie będzie inaczej zwłaszcza, że podopieczni Luciena Favre’a dzielnie stawiają czoła hegemonowi z Monachium. Dortmundczycy w bieżącej kampanii już raz pokonali Bawarczyków 2:0, gdzie stawką był Superpuchar Niemiec. Tutaj stawka będzie równie wysoka, gdyż ewentualna porażka któregoś z zespołów może przynieść duże konsekwencje. Pojedynek gigantów odbędzie się 9 listopada o godzinie 18.30 na Allianz Stadium w Monachium. Za transport i bilet na mecz zapłacimy już od 1983 zł! Nocleg w tej ofercie jest opcjonalny.

Transport

Do Monachium dojedziemy Flixbusem. Całą wyprawę rozpoczynamy dzień przed meczem – 8 listopada, natomiast ze stolicy Bawarii wracamy kilka godzin po końcowym gwizdku w nocy z 9 na 10 listopada. Za przejazd w obie strony zapłacimy od 270 zł z Poznania REZERWUJ====>, 279 zł z Krakowa REZERWUJ====>, 310 zł z Wrocławia REZERWUJ====>, 330 zł z Warszawy REZERWUJ====> oraz od 350 zł z Gdańska REZERWUJ====>.

Dla kibiców, którzy preferują połączenia lotnicze polecamy wylot w dniu meczu z Rzeszowa za 378 zł REZERWUJ====>. Z Monachium zaś wylatujemy następnego dnia do Warszawy za 413 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Do centrum Monachium dojedziemy komunikacją miejską. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ====>.

Fani, którzy wysiądą na stacji Monachium Frottmaning dotrą na Allianz Arenę pieszo. Dystans wynosi zaledwie 1,5 kilometra.

Bilet na mecz

Wejściówki nabędziemy za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny jednostkowe rozpoczynają się od 380,57 EUR (ok. 1713 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla zdecydowanych pozostać w Niemczech na noc polecamy oddalony o niecałe 5 kilometrów od stadionu Allianz Arena Star Inn Hotel Premium München Domagkstrasse, by Quality. Koszt noclegu w terminie 9-10 listopada dla jednej/dwóch osób wynosi 543/416 zł (208 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Pojedynek Bayernu Monachium z Borussią Dortmund odbędzie się 9 listopada o godzinie 18.30 na stadionie Allianz Arena w Monachium.

Znalezione obrazy dla zapytania lewy piszcze

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !