EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen-VfL Wolfsburg już od 552 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Bieżący sezon w Bundeslidze jest niebywale zacięty i ciężko przewidzieć jak będzie się kształtować tabela na końcu kampanii. Na pomyślne zakończenie liczą Aptekarze z Leverkusen, którzy celują w grę w europejskich pucharach. Do spełnienia tego warunku niezbędna będzie wygrana nad Wolfsburgiem. Goście w ostatnim czasie nie rozpieszczają swych kibiców, jednak w starciu z wyżej notowanym rywalem zapewne będą chcieli pokazać się od jak najlepszej strony. Pierwszy gwizdek na BayArenie rozlegnie się 4 kwietnia o godzinie 15.30. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 552 zł!

Przelot

W pierwszej kolejności wylatujemy do Dortmundu dzień przed wydarzeniem – 3 kwietnia, do którego dostaniemy się z Katowic za 39 zł* (cena regularna 59 zł) REZERWUJ====>, Szczytna za tę samą kwotę REZERWUJ====> oraz Krakowa za 125 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Niemcy opuszczamy wylatując z portu lotniczego w Dortmundzie. Za lot do Katowic zapłacimy 64 zł REZERWUJ====>, Gdańska 209 zł* (cena regularna 233 zł) REZERWUJ====> i Wrocławia 269 zł( (cena regularna 297 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Z lotniska w Dortmundzie do centrum miasta najtaniej dostaniemy się pociągiem ze stacji Holzwickede Bf (około 1,5 km od lotniska). Bilet dla jednej osoby w obie strony to koszt 7,20 Euro (ok. 33 zł). Więcej informacji i inne możliwości dojazdu znajdziemy tutaj.

Następnie do Leverkusen dojedziemy dzięki liniom przewozowym Flixbus w cenie od 46 zł w oba kierunki REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są na oficjalnej stronie Bayeru 04 Leverkusen już od 21 EUR (ok. 95 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Ze względu na wysokie ceny hoteli w Leverkusen proponujemy dwudniowy pobyt w poniższych obiektach. Pierwszy z nich to Best Western Hotel Dortmund Airport, w którym za nocleg w pokoju jednoosobowym zapłacimy 873 zł, natomiast dwuosobowym 950 zł (237,5 zł os./noc).

Tańszym wyborem będzie ibis budget Dortmund Airport. Cena za nocleg w terminie 3 – 5 kwietnia wynosi 448 zł za jedną oraz 550 zł za dwie osoby (137,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Aptekarze podejmą ekipę Wilków 4 kwietnia o godzinie 15.30 na stadionie BayArena w Leverkusen.

Znalezione obrazy dla zapytania bayarena

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !