EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

2. Fußball-Bundesliga: Hamburger SV-VfB Stuttgart już od 333 zł! (transport+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Absolutnym hitem jedenastej serii zmagań na zapleczu niemieckiej ekstraklasy będzie spotkanie drużyn z Hamburga i Stuttgartu. Oba zespoły po dziewięciu kolejkach zgromadziły po 20 punktów i przodują w ligowej tabeli. Nie będzie również odkrywcze stwierdzenie, że to te dwie uznane marki są zdecydowanymi faworytami do awansu. Gospodarze na występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech czekają już drugi sezon, z kolei goście w bieżącej kampanii występują w roli spadkowicza. Teoretycznie więc to Rothosen są bardziej głodni powrotu do elity, ale czy będą oni w stanie to udowodnić w bezpośrednim spotkaniu z Die Roten? Mecz odbędzie się w sobotę 26 października o godzinie 13.00 na Volksparkstadion w Hamburgu. Za transport oraz bilet na mecz zapłacimy już od 333 zł! Nocleg w tej ofercie jest opcjonalny.

Transport

Z Krakowa do Hamburga możemy wylecieć w dniu meczu za 56 zł REZERWUJ====> i wrócić Flixbusem jeszcze w dniu meczu lub dzień po meczu od 130 zł REZERWUJ====>.

Z Gdańska proponujemy przejazd Flixbusem dzień przed meczem od 110 zł REZERWUJ====> i powrót samolotem dzień po meczu za 100 zł REZERWUJ====>.

Z kolei np. z Poznania podróż możemy odbyć w obu kierunkach autobusem. Za przejazdy w dwie strony (wyjazd dzień przed meczem, powrót zaraz po meczu lub dzień później) zapłacimy od 210 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Hamburskie lotnisko połączone jest z centrum miasta koleją miejską S-Bahn – linią S1. Pociągi kursują bardzo czesto (co około 10 minut w ciągu dnia) i zatrzymują się na wielu stacjach w mieście, w tym oczywiście na dworcu głównym. Pojedyncze bilety na pociąg kosztują 3.30 Euro (ok. 15 zł) i możemy je zakupić w automatach na lotnisku. Uwaga! Jeśli jedziemy na lotnisko z centrum Hamburga musimy pamiętać, że pociąg na stacji Ohlsdorf rozdzielany jest na pół. Pierwsze trzy wagony jadą na lotnisko, a pozostałe do Poppenbüttel, dlatego najlepiej byłoby się nie zagapić i  wsiąść do właściwego wagonu.

Bilet na mecz

Bilety dostępne są na oficjalne stronie klubu z Hamburga. Za pojedynczą wejściówkę z opłatami zapłacimy już od 31 Euro (ok. 138 zł), a za dwa bilety od 59 Euro (ok. 264 zł => 132 zł/bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W okolicy Volksparkstadion proponujemy nocleg w obiekcie Lindner Park-Hotel Hagenbeck. Za pobyt na dobę dla jednej osoby zapłacimy 514 zł, a dla dwóch osób 622 zł.

W centrum miasta możemy się zatrzymać w Hotel Vorbach. W tym obiekcie za pokój jednoosobowy zapłacimy 497 zł, a dla pokój dla dwójki osób 644 zł.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

W meczu na szczycie 2. Bundesligi Hamburger SV podejmie zespół VfB Stuttgart na Volksparkstadion w Hamburgu.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !